اعتبار پیش فروش آپارتمان در استانبول

سلام به همه عزیزان در این مطلب می خواهیم توضیح بدیم که در استانبول پیش خرید آپارتمان انجام دهیم یا نه ؟ و اینکه اعتبار پیش فروش آپارتمان در استانبول در چه حد می باشد؟

پیش فروش آپارتمان در مجتمع های مسکونی استانبول اعتبار دارد ؟

بستگی به پروژه انتخابی شما دارد که کدام شرکت سازنده در حال ساخت آن می باشد. چه بسیار پروژه هایی که نیمه کاره توسط سازنده ها رها شده اند و نتوانستند به تعهدات خود عمل کنند.

پروژه ای را سراغ دارم که سه سال گذشته بازدیدی از آن داشته ام و قرار بر این بود که ۱۲ماهه تحویل داده شود. همین الان سه سال از بازدیدم گذشته است و هیچ تغییری در برج دیده نمی شود.

پروژه ای وجود دارد که هر بار مراجعه میکنیم اعلام میشود که تا ۳ماه آینده کلید واحدها تحویل داده میشود که از این ۳ماهه ها حداقل ۵بار شنیده ام. 🙂

پس در انتخاب پروژه خیلی حساس باشید و سعی کنید تا آنجایی که ممکن است بر روی خاک در هیچ پروژه ای پیش خرید انجام ندهید.

نکته: از پروژه ای خرید کنید که به مرحله محوطه سازی رسیده است.

 

شرکت های معتبر ساخت و ساز و اعتبار پیش فروش آپارتمان در استانبول

شرکت های بسیار قوی و بزرگی در ترکیه فعالیت میکنند که سابقه بسیار درخشانی در ساخت و ساز و پروژه های عمرانی دارند که به نام برخی از آنها اشاره می شود: املاک کنوت – شرکت سینپاشآوروپا کونوتلاری – توکی – آقااوغلو – داپ یاپی – تکنیک یاپی – باباجان هولدینگفولکارت و  … که پیش خرید از این سازنده ها معتبر است و با خیال راحت میتوانید در موعد مقرر اعلام شده واحد خود را تحویل بگیرید.

 

در بسیاری از پروژه های ساختمانی شکست خورده در ترکیه که امکان ادامه دادن توسط شرکت سازنده ممکن نیست؛ به یک شرکت بزرگتر و معتبرتر جهت ادامه کار واگذار می شود که این وسط یک زمانی بر روی موعد تحویل افزوده خواهد شد.

این پروژه رو هم ببینید:  بهترین منطقه برای خرید خانه در استانبول

 

پروژه ای در کنار ساحل بخش آسیایی با منظره بسیار عالی از دریا وجود دارد که نزدیک ۴سال است هیچ تغییری در آن دیده نشده است. در حالیکه موقعیت پروژه بسیار عالی و باارزش است و در زمان پیش فروش هم حداقل نصف واحدهایش فروخته شده است.

 

پیش خرید آپارتمان از شرکت های معتبر چه مزیت هایی دارد؟

یکی از مزیت های خوب این است که در صورتیکه قصد دریافت تابعیت و شهروندی ترکیه را داری میتوانید سند ملک را نیز دریافت کنید (در صورت خرید بصورت نقدی) * و پروسه شهروندی شما شروع شود و تا تحویل واحد خود شهروندی را دریافت نمایید.

 

*در صورت خرید واحد بصورت اقساطی از پروژه ها، سند تا زمان تسویه اقساط به شما تحویل داده نمی شود و یا به عبارتی سند زده نمی شود تا اقساط خود را به اتمام برسانید. ( پروژه های کمی هستند که همان اول سند را تحویل میدهند )

پیش فروش آپارتمان در استانبول

پیش فروش آپارتمان در استانبول

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.