خرید آپارتمان و اجاره دادن آن در استانبول

خرید آپارتمان و اجاره دادن آن در استانبول و میزان اجاره بهای واحد

یکی از راه های سرمایه گذاری به خصوص در خاورمیانه و کشورهایی نظیر ترکیه سرمایه گذاری بر روی ملک و ساختمان است. در همین راستا برخی افراد ترجیح می‌دهند که سرمایه خود را صرف خرید ملک نمایند. این افراد با خرید ملک در استانبول و اجاره دادن آن ضمن اینکه بر روی ملک سرمایه گذاری کرده اند از راه اجاره آن ملک به درآمد می رسند. این یک روش مناسب حفظ ارزش سرمایه و در عین حال در کنار آن درآمدزایی می باشد. اما این افراد که قصدشان از خرید ملک در استانبول اجاره دادن می باشد باید با میزان اجاره بها در نقاط مختلف شهر استانبول به خصوص مناطقی که قصد خرید ملک یا آپارتمان دارند آشنایی کامل داشته باشند.

 

اگر شما هم از جمله این افراد هستید که قصد دارید با خرید آپارتمان در شهر استانبول از طریق اجاره دادن آن به درآمد برسید ادامه مطلب را دنبال کنید. در ادامه میزان اجاره بها را به صورت حدودی ذکر می کنیم.

 

محدوده قیمت ملک و آپارتمان و میزان اجاره بهای آن در شهر استانبول ترکیه

 

میزان اجاره بها در شهر استانبول تا حد زیادی به ارزش ملک و حدود قیمتی آن بستگی دارد ( مبالغ زیر برای یکسال می باشد)

اگر ارزش ملک و آپارتمان که شما قصد خرید آن را دارید و یا خریداری نموده اید بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار لیر باشد. میزان اجاره بها برای یک ساله آن حدود ۲۴ هزار لیر خواهد بود.

اگر ارزش ملک و آپارتمان که قصد خرید آن را دارید بین 600 تا 800 لیر باشد. حدود اجاره آن ملک یا آپارتمان سی هزار لیر خواهد بود.

اگر ارزش ملک و آپارتمان که قصد خرید آن را دارید بین 800 تا یک میلیون لیر باشد. حدود اجاره آن ملک یا آپارتمان در استانبول 36 هزار لیر خواهد بود.

اگر ارزش ملک و آپارتمان که خریداری کرده یا قصد خرید آن را دارید بین یک میلیون تا یک میلیون و دویست هزار لیر باشد. حدود اجاره آن ملک یا آپارتمان 40 هزار لیر خواهد بود.

این پروژه رو هم ببینید:  قیمت آپارتمان در خیابان بغداد استانبول

اگر ارزش ملک و آپارتمان که خریداری کرده یا قصد خرید آن را دارید بین یک میلیون و دویست تا یک میلیون و چهارصد هزار لیر باشد. حدود اجاره آن ملک یا آپارتمان 42 هزار لیر خواهد بود.

 

قیمت های ذکر شده در بالا کاملاً حدودی بوده و برای واحدها و مستمع هایی در نظر گرفته شده خالی از وسایل منزل بوده اما در عین حال امکانات کاملی را دارا می باشند.  قیمت های فوق بر اساس موقعیت و اینکه در منطقه آسیایی استانبول باشند یا اینکه در منطقه اروپایی استانبول باشند ممکن است حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد بالا یا پایین باشد.

 

قیمت یک خواب حدود ۵۰۰ هزار لیر

قیمت دو خوابه حدود ۸۰۰ هزار لیر

قیمت سه خواب حدود یک میلیون لیر

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موارد فوق داشته باشید باما ارتباط داشته باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.