خرید ملک در ترکیه و گرفتن اقامت

خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت

می توان گفت اکثر کسانی که به ترکیه سفر می‌کنند یا به هدف تفریح و یا تجارت و کار به این کشور و شهر استانبول مسافرت می کند. اما هم این افراد را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول کسانی هستند با هدف گرفتن پاسپورت و تابعیت کشور ترکیه اقدام به خرید ملک بالای ۲۵۰ هزار دلار می نمایند. دسته دوم هم که از لحاظ مالی و اقتصادی در سطح پایین تری هستند با خرید ملک و خانه با قیمتی کمتر از ۲۵۰ هزار دلار در این کشور شروع به کار و فعالیت می‌کنند. این افراد بعد از چند سال می توانند به صورت دائمی اقامت کشور ترکیه را اخذ نمایند.

شرایط خرید خانه در شهر استانبول کشور ترکیه چیست

یکی از مهمترین مسائل در جذب توریست ها و گردشگران خارجی به شهر استانبول ترکیه همین مسئله خرید ملک و خانه به قصد گرفتن اقامت ترکیه می باشد. خود این امر نقش بسیار بسزایی در رشد فرهنگی و اقتصادی شهر استانبول و کشور ترکیه داشته است. از طرف دیگر بالا رفتن تقاضا برای خرید ملک و خانه در شهر استانبول افزایش ساخت و ساز و آپارتمان سازی را در این شهر به دنبال داشته است.

روش خرید خانه در شهر استانبول نیز به دو صورت می باشد. حالت اول اینکه از صاحب آن خریداری شود. دوم هم خرید ملک از شرکت‌های سازنده فعال در حوزه ساخت و ساز می باشد.

اگر قصد خرید ملک به صورت مستقیم از صاحب آن را داشته باشید باید کل مبلغ را یکجا و نقدی پرداخت نمایید. اما اگر بخواهید از شرکت‌های سازنده ملک خرید تان را انجام دهید می‌توانید طبق روال معمول ۴۰ درصد هزینه را پرداخت نمایید و مابقی را در اقساطی تا حداکثر ۵ سال پرداخت کنید.
اگر بودجه کافی برای خرید نقدی و به صورت یک جای ملک نداشته باشید خرید از شرکتهای سازنده هزینه برای خرید ملک در شهر استانبول خواهد بود.

این پروژه رو هم ببینید:  قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول

می توانید با جستجو و دنبال کردن سایت ما بهترین ملک با بهترین شرایط خودتان را برای خرید ملک در شهر استانبول پیدا و با ما تماس بگیرید. از آنجایی که پروژه‌های ما روز به روز در حال گسترش می باشد می‌توانیم ملک مورد نظر شما را به شما معرفی کنیم.

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.