خرید و فروش آپارتمان در استانبول از رویا تا واقعیت

خرید و فروش آپارتمان در استانبول

کشور ترکیه در ۲ دهه گذشته بخصوص در ده سال اخیر رشد خیلی خوبی را از لحاظ اقتصادی تجربه کرده است. جنبه های مختلف اقتصادی ترکیه روند رو به رشد داشته اما بازار مسکن کشور ترکیه در این بین رشد بسیار بیشتری را با شتاب بیشتری تجربه کرده است. این سابقه درخشان بازار مسکن کشور ترکیه نشان دهنده این است که سرمایه‌گذاری در بازار ملک و خرید و فروش خانه و آپارتمان در این کشور آینده روشنی را به همراه دارد. این پیشرفت اقتصادی بازار مسکن ترکیه زمینه ساز شکل‌گیری و ایجاد سایت‌های متعدد خرید و فروش خانه و آپارتمان در کشور ترکیه بوده است. از طرف دیگر مجریان تبلیغاتی آهن در تبلیغات این مورد زیاده روی کرده و تبلیغات گمراه کننده را به راه انداختند. در این زمینه مشاوره با کارشناسان و متخصصان حقوقی و املاکی می‌تواند راهگشای سرمایه گذاران باشد.

 

بهترین خرید ملک را در استانبول تجربه کنیم

 

همه ادباء خارجی از جمله هم وطنان ایرانی می‌توانند ملکی را در کشور ترکیه و شهر استانبول که مدنظر داشته باشند خریداری کنند. اغلب هم وطنان عزیزمان که از ترکیه مهاجرت می کنند تمایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در شهر استانبول دارند. لذا همواره خرید و فروش خانه و آپارتمان از سوی ایرانی ها در شهر استانبول با استقبال مواجه شده است.

 

استانبول شهری است که هر چهار فصل آن جذاب باشد. به معنای واقعی کلمه می توانید جذابیت را در چهار فصل این شهر تجربه کنید.

 

گرچه خانه های لوکس استانبول قیمت بالایی دارند و برای بسیاری از خریداران گران هستند. می‌توانید به کمک متخصصین و کارشناسان ملکی و حقوقی ترند مای هوم خانه‌ها و آپارتمان‌های ارزان قیمتی را نیز برای خرید پیدا کنید. خانه های ارزان قیمت امکانات رفاهی مناسب و قابل قبولی دارند که می تواند رضایت هر خریداری را جلب کند.

 

 

به طور کلی قیمت خرید خانه و آپارتمان در ترکیه و شهر استانبول به نسبت تهران گرانتر نیست. با خرید خانه و آپارتمان در کشور ترکیه می توانید با یک تیر دو نشان را بزنید. همه اقامت و شهروندی کشور ترکیه را دریافت می کنید. همین که بر روی ملک سرمایه‌گذاری خوبی کرده اید. اما یادتان باشد که با آگاهی قبلی اقدام کنید و به اصطلاح بی گدار به آب نزنید. با وجود اینکه سرمایه‌گذاری بر روی ملک در کشور ترکیه و شهر استانبول یک روش تضمین شده برای سرمایه گذاری است اما یادتان باشد هر ملکی ارزش خریدن دارد.

 

فروش آپارتمان در شهر استانبول

 

همانگونه که خرید آپارتمان در شهر استانبول و کشور ترکیه به آسانی امکان پذیر است می توان گفت به همان اندازه فروش ان کار دشواری است. البته اگر همه مدارک و اسناد ملکی درست و صحیح باشد کار فروش خانه چندان هم کار مشکلی نخواهد بود مخصوصاً اینکه ما کارشناسان و متخصصان ملکی و حقوقی مشورت کرده باشید. بنابراین هنگام خرید آپارتمان در شهر استانبول کشور ترکیه سعی کنید ملکی را خریداری کنید که اسناد آن کامل و بدون ایراد باشد.

این پروژه رو هم ببینید:  شرکت سینپاش ترکیه

 

در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس قدرالسهم زمین و اتباع خارجی تعلق نمی گیرد. اما در کشور ترکیه قدرالسهم زمین به اتباع خارجی تعلق می گیرد. هنگام انجام نقل و انتقالات قانونی ملک اسنادی که مربوط به خریدار و فروشنده باشد دفتر ثبتی تحویل داده می شود ولی لازم است که از لحاظ حقوقی همه مدارک به خوبی بررسی شود. می توانید از کارشناسان تیم ما مشورت بگیرید.

 

نکات پایانی که بهتر از قبل از خرید ملک در شهر استانبول مد نظر داشته باشید

 

یکی از موسسات حقوقی فعال در زمینه اعتبار سنجی اسناد خرید و فروش ملک در کشور ترکیه شهر استانبول موسسه ملکی و روح پیمان است که بیش از ۱۰ سال تجربه و سابقه فعالیت دارد. برای اعتبار سنجی مدارکتان می توانید از کارشناسان این موسسه راهنمایی و کمک بگیرید.

 

مراقب آگهی های فریبنده و تبلیغات گول زننده افراد سودجو باشید. تا در صورتیکه نیاز پیدا کردید آپارتمان خود را به فروش برسانید با مشکلی مواجه نشوید. مخصوصاً اینکه با تصویب قانون جدید ترکیه مبنی بر خرید ملک برزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار برای دریافت اقامت دائم این موارد بیشتر دیده شده است.  گرچه این قانون کار گرفتن اقامت و خرید ملک آسان تر کرده است.

 

قبل از اینکه معامله ای انجام دهید با کارشناسان ملکی و حقوقی مشورت کنید. بازار مسکن و خرید و فروش ملک در کشور ترکیه در ده سال گذشته بسیار رونق خوبی داشته و سودآوری خوبی را نیز برای سرمایه گذاران به همراه داشته است. فراموش نکنید که سود اصلی نصیب کسانی می شود که هوشمندانه سرمایه گذاری کنید.

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.