شایعات اخیر در زمینه خرید ملک در ترکیه

سلام به هم میهنان گرامی

مدتی هست که یک فایلی در شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر کلاهبرداری ترک ها از ایرانی ها در زمینه خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه و شایعات اخیر در زمینه خرید ملک در ترکیه را توضیح دهم.

 

میخواستم در این مطلب توضیحات بسیار ساده در این مورد به شما ارایه دهم:

 

مورد اول اینکه گفته شده ایرانی ها حق فروش ملک خریداری شده را ندارند: که این کامل دروغ است و هر فرد خارجی در ترکیه ملکی که میخرد را میتواند به هر فرد دیگری چه ترک چه خارجی بفروشند.

نکته اینکه اگر بر روی ملک خریداری شده شهروندی درخواست کرده باشید، طبق قانون شهروندی با خرید ملک در ترکیه، ۳سال اجازه فروش این ملک را ندارید و بعد از ۳سال میتوانید ملک را به هر کسی بفروشید. و رو این ملک دیگر نمیتوان درخواست شهروندی کرد.

 

مورد بعدی که در این فایل توضیح داده این است که تحت نظارت یک نهاد (که اسمش رو هم نمیدونست) باید ملک رو با ۴۰ – ۵۰درصد زیر قیمت باید بفروشید. این مورد صحیح نیست و شما میتوانید به قیمت روز ملک خود را بفروشید. (اسم اون نهاد هم اکسپرتیز هست)

نکته اینکه اگر در زمان خودش ملک مناسب با قیمت روز بخرید. در موقع فروش با سود خوبی میتوانید بفروشید. مگر اینکه گیر کلاهبرداران بیفتید و ملک برای شما گرانتر از قیمت واقعی بیفتد و به شما بفروشند. در موقع خرید حتما با یک مشاور امین و درست صحبت کنید در این مورد. خرید اشتباه انجام ندهید.

 

مورد بعدی اینکه توضیح داده بود که شما پس از فروش ملک خود در ترکیه نمیتوانید پول خود را خارج کنید و باید چند سال در بانک بماند که موضوع هم اصلا صحیح نیست و شما پولی که در بانک دارید را هر زمان که دوست دارید میتوانید برداشت نمایید.

این پروژه رو هم ببینید:  پرداخت هزینه اکسپرتیز بصورت آنلاین

 

مورد بعدی که گفته شده این است که ترکیه هم مانند دبی و گرجستان خواهد شد و سرمایه های شما بلوکه می شوند. با یک تحقیق کوچیک میتونید از کسانی که در دبی و گرجستان خونه خریدن بپرسید که این امر واقعیت دارد یا نه.

 

دولت ایران دوست ندارد که شما سرمایه تان را از ایران خارج کنید. به همین خاطر دست به تبلیغات منفی در مورد سرمایه گذاری در ترکیه می زند و با انتشار اخبار غیرواقعی از طریق یکسری افراد به ظاهر کاردان و مال باخته سعی بر این دارد که شما را منصرف کند.

طبق برنامه ریزی در عرض ده روز تعداد زیادی فایل های صوتی و تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. چرا در ماه ها و سال های قبل این گونه فایل ها منتشر نشده بود ؟!

 

اطلاعات اشتباه به مردم ندهید. با یک تحقیق در اینترنت و سایت های دولتی متوانید این اطلاعات را کسب کنید.

 

شایعات اخیر در زمینه خرید ملک در ترکیه

 

 

5/5 - (3 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.