شرکت سینپاش ترکیه

شرکت سینپاش ترکیه و فعالیت های آن

شرکت سینا پاش ترکیه به سال ۱۹۷۴ برمی‌گردد. این شرکت در بخش ساختمانی و بر اساس فاکتورها و گزینه هایی همچون تخصص و اعتماد و اصالت و همچنین طبیعت و انساندوستی بنا شد. در سال ۲۰۰۷ شرکت سینپاش برای ایجاد سیستم سیاست مدیریت کلان به قصد افزایش سرمایه شرکت دیگری به نام سینپاش در سیستم بود. شرکت سینپاش جی وای او از ابتدای تاسیس خود با عنوان و نام تجاری سینپاش وای ای پی آی فعالیت خود را شروع نمود. اولین هدف هر دو شرکت ایجاد طبیعتی بهتر و بها دادن به طبیعت بود. در تمام پروژه ها معماری و چشم انداز پروژه به همراه ایده از همه مهمتر انطباق پذیری پروژه با محیط پیرامون خود با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود با معیارها و فاکتورهای شرکت همخوانی کامل داشته باشد.

SİNPAŞ

SİNPAŞ

بر همین اساس بود که شرکت سینپاش ترکیه برای اولین بار در ساخت ساز ها در کشور ترکیه شهر استانبول به محیط و فضای اطراف ساخت ساز ها اهمیت داد. همین قضیه پایه گذار یک سبک زندگی اجتماعی در بیرون از خانه شد. شرکت برای اولین بار در ترکیه از استخر و آبنما و دریاچه در پروژه های خود استفاده نمود.

از دیگر فعالیت های شرکت سینپاش در شهر استانبول و در کشور ترکیه واگذاری ساختمان ها و آپارتمان ها و خانه ها بدون پیش پرداخت و به صورت اقساطی آن هم با اقساط بلند مدت به افرادی که قصد خرید ملک و خانه را در این شهر دارند. از دیگر فعالیت های این شرکت در زمینه فروش ملک و خانه و آپارتمان در ترکیه جذب سرمایه گذاران خارجی بوده است.

یکی از نقطه تمایز های این شرکت سایر فعالان این حوزه نگاه بسیار خوب مدیران به پروژه های ساخت و ساز و ساختمانی خود می باشد. نگاهی که به هر پروژه به مانند یک اثر هنری نگاه کرده و توانسته است جوایز و افتخارات متعددی را نهادها و سازمان های مختلف برای پروژه های اجرا شده خود دریافت نماید. ناگفته نماند که شرکت سینپاش تا کنون توانسته است بیش از ۸۰ هزار نفر را صاحب خانه و ملک کند.

در سال ۲۰۱۸ یک اتفاق مهم برای هلدینگ سینپاش رخداد که آن هم ادغام دو شرکت سینپاش چی وای او و سینپاش می باشد. پس از ادغام شرکت تحت نام سینپاش GYO به فعالیت خود ادامه داد. ناگفته نماند که سهام شرکت سینپاش جی وای او در سال ۲۰۱۸ بالغ بر ۵ میلیاردلیر ارزیابی شد. این شرکت در سال ۲۰۰۷ سهام خود را در بورس عرضه نمود و در این سالها پیشرفت بسیار چشمگیری داشت.

این پروژه رو هم ببینید:  اعتبار پیش فروش آپارتمان در استانبول

از مهمترین پروژه های مسکونی ‏ اجرا شده توسط این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

Aqua City ، Bosphorus City ، Sancaktepe Lagün ، Ege Boyu ، Aydos Country ، Metro City ، Queen Bomonti و Gökormann در آنکارا و به İncek Life ، , İncek Blue İncek Green و Ege Vadisi و در بورسا به Aqua City
اشاره کرد.

از نکاتی که می توان به عنوان ویژگی های پروژه های اجرا شده توسط این شرکت اشاره کرد اهمیت به فضا و محیط اطراف علاوه بر اهمیت به سرمایه گذاری می باشد.

نکته قابل توجه برای ایرانی هایی که قصد سرمایه گذاری بر روی ملک و خرید آن در استانبول و کشور ترکیه دارند این است که تا به امروز استقبال بسیار خوبی از سوی ایرانی ها از پروژه های این شرکت صورت گرفته است که این خود می تواند نشانی از کیفیت کار و عملکرد این شرکت ساختمانی باشد. تجربه بیش از ۵۰ سال فعالیت در این زمینه می تواند به شما همانند خریداران قبلی احساس رضایت بخشی را هدیه کند.

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.