قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول

اینکه میخواهید بدانید قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول چقدر است ؟ متن زیر را بخوانید

سلام به همه دوستان عزیز

میخواهیم یک بررسی کنیم ببینیم قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول به پول ایران چقدر است و نگاهی به قیمت ها در مناطق مختلف بیندازیم.

در 99درصد پروژه های استانبول واحد های یکخواب موجود است و به ندرت پیش می آید که پروژه ای واحد یک خواب نداشته باشد. حتی پروژه هایی داریم که در برخی بلوک ها فقط واحد یک خواب طراحی شده است. در ترکیه به واحد های یک خواب 1+1 میگویند (منظور دارای یک سالن بعلاوه یک اتاق)

 

متراژ آپارتمان های یکخواب در استانبول معمولا بین 45 الی 65 متری می باشد. اگر آپارتمان یکخوابی بالاتر از 65متر باشد، به نوعی یکخوابه تیپ بزرگ گفته می شود و معمولا پلان واحدهای یکخواب به صورت موردهای زیر می باشد که معمولا آشپرخانه بصورت اپن می باشد.

 

بستگی به منطقه و محله و نوع ملک قیمت ها متفاوت است.

درسمت اروپایی منطقه اسنیورت و بیلیکدوزو و باحجه شهیر واحد یکخوابه ها حدودا 350هزار لیر الی 500هزار لیر می باشد. در مناطقی مانند شیشلی، ساریر و مناطق توریستی بین 1 الی 2 میلیون لیر.

در سمت آسیایی منطقه کادیکوی حدودا 600هزار لیر الی 1.5میلیون لیر. در مناطقی مانند مال تپه و آتاشهیر و کارتال بین 450هزارلیر الی 700هزار لیر. در مناطق بیکوز بین 1 الی 2 میلیون لیر. در منطقه اسکودار بین 600 الی 1 میلیون لیر

 

همانطور که در مثال های بالا عرض شد، دامنه قیمت ها بسیار متفاوت است . حتی پروژه هایی در استانبول وجود دارد که واحدهای یکخواب از 2.5میلیون لیر شروع میشود که این قیمت ها بستگی به خود برج و ساختمان هم دارد. هرچه ساختمان لوکس تر باشد. قیمت ها بالاتر می رود. یا حتی اگر واحد یکخواب با منظره دریا باشد باز بر روی قیمت تاثیر خواهد گذاشت.

این پروژه رو هم ببینید:  سربازی در ترکیه پس از اخذ شهروندی

 

پس بطور قطعی نمیتوان گفت که قیمت آپارتمان یک خوابه در استانبول چقدر است. همانطور که مشاده کردید به خیلی المان ها بستگی دارد.

 

سوالی که خیلی از دوستان در مشاوره می پرسند این است که میتوان با مبلغ کم خانه در ترکیه خرید یا نه؟ پیشنهاد میشود مطلب خرید خانه در ترکیه با 500میلیون تومان امکان پذیر است یا نه ؟ را نیز بخوانید.

 

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.