قیمت ملک در ترکیه چقدر است؟

قیمت ملک در ترکیه چقدر است؟ مقایسه ای بین قیمت ملک در ترکیه و ایران

قیمت ملک در ترکیه در مقایسه با ایران چگونه است

می خواهیم به مقایسه قیمت ملک بین کشور ترکیه و ایران بپردازیم. اینکه برای خرید ملک چه تفاوت هایی بین کشور ایران و ترکیه وجود دارد. بی دلیل نیست که خیلی از ایرانی ها برای خرید ملک کشور ترکیه را برای خرید ملک و سرمایه گذاری انتخاب می کند. گذشته از مسائل شهروندی و گرفتن اقامت ارزان تر بودن قیمت خرید ملک در ترکیه باعث شده است که بازار املاک و مسکن این کشور به عنوان یک راه مناسب برای سرمایه گذاری ایرانیان انتخاب شود.

 

خیلی از هم وطنان با خرید خانه در ترکیه اقامت و شرایط این کشور را به دست آوردند.

با وجود اینکه هر متر مربع ملک در شهرهای توریستی به نسبت سایر شهرهای ترکیه بیشتر می‌باشد اما وقتی همین قیمت را در شهر های توریستی کشور ترکیه مقایسه کنیم متوجه می شویم که قیمت ملک در کشور ترکیه به مراتب ارزانتر از تهران است.

 

یکی از عواملی که باعث ثبات قیمت مسکن در کشور ترکیه شده است تصمیمات و سیاست‌های مناسب دولت در خصوص این قضیه می باشد که از جمله آن می‌توان با قوانینی که در سال ۲۰۱۸ برای جذب سرمایه گذاران خارجی تصویب شد اشاره نمود. ثابت بودن قیمت مسکن و خرید و فروش ملک در کشور ترکیه و همچنین اقتصاد پویا دارای ثبات اقتصادی از مهمترین دلایل رشد اقتصادی کشور ترکیه در چند سال اخیر بوده است.

 

قیمت ملک در ترکیه چقدر است؟ آیا با قیمت ملک در ایران متفاوت است؟

 

بسته به اینکه ملک مسکونی آپارتمان باشد و یا خانه ویلایی و اینکه در چه منطقه ای احداث شده و قرار داشته باشد قیمت خرید و فروش آن ملک متفاوت می باشد. یک امر بدیهی است که در هر شهری و در هر جای دنیا تقریباً صادق است. برای مشاهده جزئیات قیمت ها همچنین امکانات هر واحد مسکونی از نوع آپارتمان به خانه ویلایی می توانید به لیست موارد ارائه شده توسط ترند ما هم مراجعه کنید و از آن بازدید نمایید.

 

برخی از املاک در مناطق ویژه با امکانات بسیار زیاد واقع شده‌اند قیمت بیشتر و گران ترین دارند. از امکانات جانبی و می‌توان به زمین بازی و استخر و سونا و جکوزی اشاره نمود. نکته در خصوص قیمت ملک در کشور ترکیه وجود دارد این است که می توان گفت تاثیر گذار ترین عامل بر روی قیمت ملک در کشور ترکیه نحوه و شیوه ساخت آن ملک ویلایی یا آپارتمانی است. واضح هست که قیمت خرید و فروش خانه ویلایی با قیمت خرید و فروش خانه های آپارتمانی متفاوت است.

 

 

قیمت خرید آپارتمان در کشور ترکیه چگونه است

 

خرید و فروش آپارتمان در کشور ترکیه را میتوان رایج ترین نوع معاملات در برند ترند مای هوم بیان کرد. افرادی که هدف شان گرفتن اقامت کشور ترکیه است می تواند با سرمایه گذاری حداقل ۲۵۰ هزار دلار به این هدف برسند. همانگونه که قیمت خرید و فروش ملک در کشور ایران و شهر تهران در مناطق مختلف متفاوت است. در کشور ترکیه و شهرهایی نظیر استانبول نیز همین گونه است. قیمت ملک ویلایی یا خانه آپارتمانی بسته به منطقه آن با هم فرق دارد. مثلا آپارتمانهای منطقه مرکزی استانبول قیمت بیشتر و گران ترین دارند. برای مثال منطقه شیشلی استانبول که جزو مناطق مرکزی استانبول به حساب می آید به نسبت سایر مناطق قیمت خانه ها و ملک و آپارتمان گرانتر است.

این پروژه رو هم ببینید:  این اشتباهات را در زمان خرید ملک در ترکیه انجام ندهید-اشتباهات خرید ملک در ترکیه

 

قیمت خرید خانه ویلایی در استانبول چگونه است

 

املاک ویلایی به نسبت املاک آپارتمانی برای سرمایه گذاری در میان افراد محبوب تر هستند. می توانید در همه مناطق استانبول ویلا هایی که شیک و مدرن ساخته شده اند را خریداری کنید. اگر بخواهیم قیمت این خانه‌ها را با شهر تهران مقایسه کنیم می توان گفت که از لحاظ قیمتی خرید یک خانه ویلایی لوکس در کشور ترکیه تقریباً مساوی با خرید یک خانه در نقاط متوسط تهران است.

 

برای خرید خانه ویلایی در استانبول حداقل لازم است که ۲ میلیون پول داشته باشید. با این مبلغ یک ویلای لوکس می توانید خریداری کنید. اما اگر هدفتان خرید ملک در مناطقی باشد که به مناطق اعیان نشین معروف هستند لازم است که بیشتر هزینه کنید. از آنجایی که اغلب ایرانی ها هدفشان از خرید ملک چه خانه ویلایی و چه آپارتمان کسب اقامت این کشور می باشد بنابر این لازم است که قبل از خرید خانه تمام مدارک از لحاظ حقوقی و حقیقی توسط کارشناسان زبده املاک و حقوقی بررسی تا در ادامه مسیر با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

 

موسسه حقوقی و ملکی و تیم مشاورین املاک مای هوم با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات در تمام مراحل خرید ملک و گرفتن اقامت و شهروندی کشور ترکیه به هم وطنان ایرانی عزیز می باشد. لذا می توانید قبل از انجام هرگونه معامله ای تیم ما تماس بگیرید. ما منتظر تماس شما هستیم. افتخار ما راهنمایی شما برای خرید ملک در ترکیه و کسب اقامت این کشور است. همچنین جهت مشاهده پروژه های تیم برند مای هوم میتوانید به قسمت مربوطه در سایت مراجعه کنید.

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.