خرید خانه در خیابان بغداد استانبول

خرید ملک در استانبول هر روز با ارزش تر از روزهای آینده خواهد بود. از آن جایی که شهر استانبول مهمترین شهر کشور ترکیه از هر لحاظ می باشد سرمایه گذاری بر روی خرید ملک در این شهر بسیار با ارزش است. یکی از لوکس ترین و بهترین خیابان های شهر استانبول ترکیه خیابان بغداد می‌باشد. همانطور که میدانید استانبول از دو بخش آسیایی و اروپایی تشکیل شده است. خیابان بغداد در بخش آسیایی شهر استانبول واقع شده است. طول تقریبی این خیابان تقریباً ۵ و نیم کیلومتر می باشد. وجود برندهای خارجی و معتبر در این خیابان بر ارزش آن اضافه نموده است.

 

قیمت خرید ملک و آپارتمان در شهر استانبول چگونه است؟

اگر بخواهید یک آپارتمان حدود ۱۰۰ متری با ۳ خواب که نو ساز باشد در این خیابان خریداری کنید حداقل هزینه ای که لازم است ۲۵۰ هزار دلار است. که این قیمت باز بر اساس خیابان‌ها و کوچه‌های اطراف کم یا زیاد میشود. به عنوان مثال هر چه به پایین خیابان بغداد استانبول نزدیک تر شوید که به دریا و ساحل نزدیک تر باشد طبیعتاً قیمت بالاتر می رود. فاکتور دیگری که در افزایش قیمت خرید خانه در خیابان بغداد استانبول موثر است منظره دریایی آپارتمان می باشد. به طور کلی می‌توان گفت که ارزش ملک در بالای خیابان بغداد از قسمت پایینی که به ساحل نزدیک تر است کمتر است.

 

خیابان بغداد استانبول کجا واقع شده است؟

در این خیابان مجتمع های بزرگ و شهرک مانند همانند بخش اروپایی بسیار کمتر به چشم می خورد و یا بهتر است بگوییم وجود ندارد. آپارتمان هایی که در خیابان بغداد استانبول هستند حدود ۱۰ ۱۵ و ۲۰ طبقه هستند.  چنین این خیابان ترکی اصیل استانبول بوده و از لحاظ مالی در دسته قشر پولدار به حساب می آیند. مردم در این منطقه از فرهنگ متفاوتی برخوردار هستند. از لحاظ جغرافیایی خیابان بغداد بخشی از منطقه کادیکوی می باشد از جنوب به دریای مرمر متصل می شود.

این پروژه رو هم ببینید:  خرید ملک در ترکیه و گرفتن اقامت

 

آیا در خیابان بغداد استانبول سرمایه گذاری ملکی انجام دهیم؟

قبل از هر چیز به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر به استانبول مسافرت کردید حتماً بازدید از خیابان بغداد و مراکز تجاری آن را فراموش نکنید. اگر قصد خرید ملک در ترکیه و شهر استانبول را دارید یکی از اولین پیشنهادات ما برای خرید ملک خیابان بغداد می باشد.  جدایی از سرمایه گذاری تفریح و گشت و گذار در این خیابان قطعاً خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. از آنجایی که ما آپارتمان هایی بسیار خوش ساخت و نوساز و شیک برای معرفی به شما داریم بنابراین اگر قصد خرید دارید با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.