خرید آپارتمان در استانبول منطقه باغچه شهیر

جهت خرید آپارتمان در استانبول منطقه باغچه شهیر می توانید از ما کمک بگیرید.

وب سایت ترندمای هوم نماینده فروش ده ها پروژه از منطقه باعچه شهیر استانبول می باشد. در لینک زیر برخی از پروژه های موجود ما در سایت درج شده است.

لیست پروژه های باغچه شهیر

 

باشاکشهیر یکی از 39 منطقه استانبول است. با 380000 نفر جمعیت، در سمت اروپایی استانبول قرار دارد و از سه منطقه اصلی و 10 محله تشکیل شده است:
1) Başak Residences-İkitelli، 2) Altinşehir-Kayabaşı، 3) Bahçeşehir.

باغچه شهیر پرجمعیت ترین منطقه باشاکشهیر است و منطقه ای است که با استانداردهای زندگی مدرن توسعه یافته است.

در  باغچه شهیر بزرگترین دریاچه مصنوعی ترکیه به مساحت 26000 متر مربع در داخل مرزهای خود است.

پیش بینی می شود جمعیت فعلی 380000 نفر در سال 2019 به 800000 نفر برسد. 40 درصد جمعیت زیر 20 سال، 43 درصد بین 20 تا 44 سال و دارای سطح تحصیلات بالا هستند.

این منطقه یکی از بزرگترین مناطق صنعتی سازمان یافته ترکیه است. 300 هزار نفر در این شهرک صنعتی شاغل هستند. باشاکشهیر که یکی از مناطق نزدیک به مرکز استانبول است که از نظر اقتصادی و تجاری یکی از مهم ترین شهرهای جهان از نظر اقتصادی و تجاری با جمعیتی بالغ بر 15 میلیون نفر می باشد، یکی از پیشرفته ترین فناوری های اطلاعاتی در کل می باشد.

خدمات آن، به ویژه بهداشت، آموزش، خدمات عمومی و امنیت، با درک مدرن شهرسازی و مدیریت حرفه ای آن، هنوز هم از آن استفاده می کند.

با این رویکرد خدماتی، منطقه Başakşehir یک “شهر هوشمند” و همچنین ویژگی های آن است که منابع انسانی و ظرفیت زیرساخت لازم را برای Living-Lab فراهم می کند.

باشاکشهیر یکی از مکان‌های نادری است که می‌تواند الگوی ترکیه، منطقه و جهان برای شهرسازی هوشمند و تولید فناوری‌های جدید باشد. دلایل اصلی این امر عبارتند از؛ (i) مکان و دسترسی باشاکشهیر، یکی از مناطق حومه استانبول، به بسیاری از شرکت ها، موسسات، دانشگاه های فنی و تکنو پارک های ملی و بین المللی در استانبول و اطراف آن نزدیک است. بزرگراه TEM از جنوب منطقه می گذرد. راه آهن از Bahçeşehir عبور می کند و یک ایستگاه قطار در Ispartakule وجود دارد. با تکمیل کار مترو، سیستم ریلی از اقامتگاه های Başak و مرکز صنعتی ایکیتلی به استادیوم المپیک آتاتورک می گذرد.

20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک. 25 کیلومتر با مرکز استانبول فاصله دارد. TEM، به جاده های دسترسی اصلی مانند E5 نزدیک است و توسط سیستم راه آهن سبک به مناطق دیگر متصل می شود.

 

از دیگر مزایای موقعیت مکانی باغچه شهیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در فاصله 15 کیلومتری از فرودگاه آتاتورک که نقطه اصلی ترانسفر پروازهای شرق و غرب است.

تمام بزرگراه های اصلی از منطقه عبور می کنند (بزرگراه E5 و E6 و بزرگراه سوم ساخته می شود)
دسترسی آسان به پل های بزرگراه اصلی و مسیر ترانزیتی پل سوم که آسیا و اروپا را به هم متصل می کند.
ارائه دسترسی مستقیم به سیستم های ریلی (مترو، سیستم ریل سبک، تراموا و متروبوس)،
این مراکز با قرار گرفتن در نزدیکی دو مرکز اصلی نمایشگاهی و طراحی و ساخت با استانداردهای بین المللی، تنها 15 و 20 کیلومتر با جهات مختلف فاصله دارند. در دور بودن،
(ii) شهرداری باشاکشهیر با پیشرو بودن در کاربردهای فناوری و نوآوری، یکی از شهرداری هایی است که امروزه از فناوری اطلاعات به بهترین شکل استفاده می کند. این کشور با زیرساخت های تکنولوژیکی خود، خدمات بسیاری را با استفاده از فناوری اطلاعات به شهروندان خود ارائه می دهد و پروژه هایی را برای ارائه آن اجرا می کند.
ارائه کلیه خدمات عمومی به ویژه خدمات امنیتی، بهداشتی، آموزشی و اقتصادی توسط شهرداری باشاکشهیر از طریق بسترهای زیر
پورتال ها و اپلیکیشن های وب ثابت و سیار
برنامه ها و پورتال های دولت الکترونیک و دولت M
یک منطقه آزمایشی برای فناوری های جدید مانند 4G، وایمکس، IPTV، استودیو مجازی، نقاط اتصال Wi-Fi، Wi-Fi Başakşehir، برنامه های کاربردی موبایل Başakşehir،
داشتن مناطق امن محافظت شده توسط فناوری های امنیتی برتر،
(iii) جدای از این ویژگی‌های اصلی، ویژگی‌های اصلی دیگری که باشاکشهیر را به عنوان یک آزمایشگاه زنده و یک شهر فناوری اطلاعات مفید می‌سازد عبارتند از:

این پروژه رو هم ببینید:  خرید آپارتمان در مال تپه استانبول

پیشگام نسل جدید شهرسازی مدرن در باغچه شهیر

خدمات و توابع شهرداری برای ارائه خدمات فناورانه مناسب است،
سطح تحصیلات عمومی ساکنان باشاکشهیر بالا است و آنها به سرعت با فناوری های جدید سازگار می شوند.
شهرداری Başakşehir فرصت های آموزشی رایگان برای برنامه ها و فناوری ها فراهم می کند.
تملک متراژ مورد نیاز و زمین مناسب جهت توسعه شهر فناوری اطلاعات
دسترسی آسان به منابع انسانی با کیفیت با فرصت های زندگی و پویایی که استانبول فراهم می کند،
پتانسیل برای جذب و حفظ شرکت ها یا افراد از خارج از کشور برای محیط Living-Lab، تجارت فناوری اطلاعات، مشاوره، پروژه یا خدمات،
داشتن پتانسیل بالای بازار در آزمایشات B-to-B، زیرا به شرکت های خلاق، موسسات و شرکت های بین المللی در استانبول نزدیک است.
نزدیکی به بسیاری از دانشگاه های فنی و تکنوپارک آنها و امکان افتتاح دپارتمان در شهر،
داشتن زمین جنگلی در محدوده منطقه،
حضور در منطقه در حال رشد: بازار دست اول بزرگی برای آزمایش و فروش خدمات B-to-C، با جمعیت 226000 نفری در سال 2011 و انتظار 800000 نفر تا سال 2020،
با توجه به اینکه این منطقه یکی از مراکز تجاری پیشرو در جهان است، فرصتی برای به دست آوردن سریع ارزش افزوده اقتصادی از محصولات و خدمات ایجاد شده است.

 

در صورتیکه به دنبال خرید ملک در منطقه باغچه شهیر هستید میتوانید با ما تماس بگیرید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

جهت خرید آپارتمان در استانبول منطقه باغچه شهیر  باید خیلی دقت کنید و وسواس به خرج دهید. خیلی از پروژه های مسکونی این منطقه ارزش خرید ندارند و استقبال خوبی از آن ها نشده است.

در ۲-۳ سال اخیر خیلی از هموطنان در این منطقه خرید کرده اند و به دلیل عدم آگاهی درست از پروژه های ضررهایی کرده اند. ملک را با قیمت غیر واقعی خرید کرده اند و الان با گذشت ۲-۳ سال هنوز نمیتوانند با قیمت دلاری که خرید کرده اند ملک خود را بفروشند.

 

با مشاوره درست میتوانید جلوی ضررهای احتمالی را بگیرید.

 

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.