اگر میخواهید در مورد پروژه مسکونی حیات پارک اطلاعات بیشتری کسب کنید فرم زیر را تکمیل کنید

پروژه مسکونی حیات پارک
پروژه های مسکونی باحجه شهیر ، استانبول
پروژه مسکونی حیات پارک

پروژه مسکونی حیات پارک

پروژه Hayatpark در باهچه شهیر استانبول

پروژه مسکونی حیات پارک در بخش اروپایی استانبول منطقه باهچه شهیر در حال ساخت می باشد.

پروژه حیات پارک در شش بلوک در حال احداث می باشد. بلوک A (رزیدانس) در حال ساخت  می باشد و تا پایان سال ۲۰۲۱ تحویل خریداران می گردد.

واحدها بصورت یک الی سه خواب با متراژهای 53 الی 120 متری طراحی شده اند.

بیش از 70درصد مساحت این پروژه را فضای سبز با امکانات رفاهی طراحی شده است و یک پروژه سبز در منطقه به حساب می آید.

باهچه شهیر یکی از مناطقی است که در سالهای اخیر توجه سرمایه گذاران بخش مسکن را به خود جلب کرده است و مجتمع های زیادی در آن ساخته شده است. در این میان همزمان با عمران و آبادانی منطقه پارک ها و مراکز فرهنگی زیادی در آن ساخته شده است. خانه های ساخته شده در اسنیورت بدلیل قیمت مناسب نسبت به مناطق مرکزی استانبول، در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری پیدا کرده است.

این پروژه با قرارگیری در کنار اتوبان Temotoyolu و ایستگاه مترو دسترسی خوبی به نقاط دیگر شهر استانبول دارد. فاصله تا اتوبانهای E5 و Temotoyolu دو دقیقه و فرودگاه آتاترک 17 کیلومتر است. مراکز خرید مارماراپارک، مرکز خرید آکباتی انواع فروشگاههای میگروس، باهاوس و کارفور همگی در فاصله پنج دقیقه از پروژه حیات پارک قرار دارند.

از باحجه شهیر به اکثر نقاط استانبول از جمله میدان تکسیم، باکیرکوی، آوجیلار، بیلیکدوزو، ینی بوسنا، آکسارای، سئوتلوچشمه و مجیدیه کوی مسیرهای اتوبوسرانی وجود دارد.

پروژه مسکونی حیات پارک استانبول

پروژه مسکونی حیات پارک استانبول

امکانات پروژه مسکونی حیات پارک استانبول

پروژه با داشتن امکاناتی از قبیل استخرشنا، زمین بسکتبال، سالن بدنسازی، حمام ترکی و سونا، زمین تنیس، فضاهای بازی برای بچه ها، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری از نظر امکانات رفاهی و ورزشی غنی می باشد. اگر قصد اجاره دادن واحد خریداری شده را دارید در پروژه حیات پارک به طور متوسط میزان اجاره بهای کوچکترین واحد 2000 لیر می باشد.

این پروژه رو هم ببینید:  پروژه آلتین اورمان ازمیر

شرکت ساختمانی حیات پارک سازنده این پروژه در مناطق بیلیکدوزو، اسن یورت و باحچه شهیر فعالیت دارد. در حال حاضر این شرکت همزمان بر روی چهار پروژه شامل 5000 واحد مسکونی و در حدود 1000 واحد اداری و تجاری و مرکز خرید فعالیت دارد. شرکت حیات پارک با پروژه های مختلف محلی امن برای سرمایه گذاران ترک و خارجی شده است. هدف این شرکت از احداث پروژه های مختلف ارائه مناسب ترین انتخاب و قیمت برای جلب رضایت مشتریان می باشد.

در روبروی این مجتمع مسکونی، مرکز خریدی در حال احداث است که مربوط به همین شرکت سازنده می باشد و بزرگترین مرکز خرید این منطقه خواهد بود.

 

 

 

ما اطلاعات این پروژه را فقط قرار داده ایم و این پیشنهاد خرید از این پروژه توسط ما نیست

 

4/5 - (2 امتیاز)

محدوده قیمت : 100000 دلار الی 250000دلار

متراژ واحدها : 72 متر ~ 165 متر

تعداد واحد ها در پروژه : 1400

تاریخ تحویل : نا مشخص

صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.