? خانه های ارزان قیمت در شهر استانبول

راهنمای خرید خانه ارزان قیمت در شهر استانبول ترکیه

در این مطلب می خواهیم به شما نکاتی را بگوییم که به کمک آنها بتوانید یک خانه ارزان قیمت در شهر استانبول خریداری نمایید.

شرایط خرید آپارتمان های ارزان قیمت در شهر استانبول ترکیه

همانطور که احتمالا شما هم می‌دانید استانبول یکی از شهرهای دنیا می باشد. این شهر ایرانی های زیادی را تاکنون به خود جذب نموده است. خیلی از هموطنان عزیز چقدر خرید خانه در این شهر را دارند بدون شک این سوال تاکنون برایشان پیش آمده است که آیا می توانند یک خانه آپارتمان و ملک ارزان قیمتی را در این شهر خریداری کنند یا خیر. هدف ما کمک به این عزیزان است راهنمایی با آنان صاحب یک خانه و یا آپارتمان ارزان قیمتی در شهر استانبول کشور ترکیه شوند.
این نکته را مد نظر داشته باشید که در هر شهری در هر کشوری خانه های ارزان قیمت یافت می شوند کشور ترکیه شهر استانبول نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. استانبول با وجود همه هزینه های بالا و قیمت های گران ملک و خانه خود باز هم گزینه های ارزان قیمتی در محله های ارزان قیمت دارد. تقریباً میزان بودجه ای که از حداقل مقدار برخوردار باشد با هر سلیقه ای که داشته باشید گزینه ای مناسب برای شما پیدا می شود.

قیمت خانه ها و آپارتمان های شهر استانبول

به طور کلی شهر استانبول مانند شهرهای کشورمان مناطق مرفه نشین و ارزان قیمت نیز دارد. و به طور کلی قیمت خانه و آپارتمان در این شهر بسته به مناطق آن متفاوت می باشد.

 

آیا منظور شما از خانه های ارزان قیمت کلنگی و یا مخروبه و متروکه است
خیر. وقتی ما صحبت از خانه های ارزان قیمت در شهر استانبول می کنیم خانه های حرف میزنیم که در محله های ارزان قیمت تر مانند دوزو و اسنیورت و بلیک و… وجود دارند بازسازی و تعمیر و نوسازی شده اند. آنها چند سال ساخت می باشند. و به خوبی جهت استفاده برای چندین سال نوسازی شده اند. از طرفی این خانه ها چون در محله هایی هستند که قیمت زمین در آنها ارزان تر است بنابراین قیمتشان پایین‌تر است. این یک امر واضح و بدیهی است.

این پروژه رو هم ببینید:  خانه ارزان در استانبول - چگونه در استانبول یک خانه ارزان پیدا کنم

خانه های ارزان قیمت در شهر استانبول

در چند سال اخیر آپارتمان های زیاد و متعددی در شهرکهای نوساز با امکانات رفاهی مناسب با تعداد طبقات زیاد تعداد خواب مناسب و همچنین متراژ کافی ساخته شده اند قیمت آنها از حدود ۲۰۰ هزار لیر شروع می شود

 

آیا برای خرید خانه میتوان از بانکهای کمک هزینه و وام خرید خانه دریافت کرد
برای خرید ملک و خانه نمی توانید از وام دریافت کنید. اما توسط شرکت های سازنده و ساخت آپارتمان ساز می توانید با پرداخت مبلغی از خانه و آپارتمان مابقی هزینه‌ها را به بندی کنید. این قسط بندی ها در برخی موارد از ۵ تا ۱۰ سال ممکن و امکان پذیر است.

مزیت خرید خانه و آپارتمان به صورت اقساطی به نسبت خانه های ارزان قیمت این است که نمی توانید اقامت و شهروندی این کشور را دریافت. چرا که لازم است حداقل ۵ سال یا کمی کمتر و بیشتر صبر کنید تا بتوانید اقامت این کشور را درخواست نمایید. آپارتمان های ارزان قیمت را می توانید هم در قسمت اروپایی استانبول و هم در قسمت آسیایی آن خریداری نمایید. جهت خرید این آپارتمان ها و خانه های ارزان قیمت هم میتوانید با مجموعه مشاورین برند مای هوم در استانبول ارتباط بگیرید ولیستی از این خانه ها را بر اساس هزینه خودتان بازدید کنید. اگر هم سوال دیگری در ذهنتان وجود دارد که پاسخ آن را دریافت نکرده‌اید از ما بپرسید

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.