اخد اقامت دائم با خرید ملک در ترکیه

چگونه می توانیم با خرید ملک در ترکیه اقامت و شهروندی دائم این کشور را به دست آوریم

بسیار خوب و قابل توجه به صنعت گردشگری ترکی از یک طرف و بسیار خوب زندگی در کشور ترکیه از طرف دیگر و سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی از سوی دیگر شرایط اقتصادی ترکیه را در ده سال گذشته میزان قابل توجهی ارتقا داده است. این رشد اقتصادی در کشور ترکیه قابل توجه بوده است چه کشور ترکیه را به عنوان قطب ششم اقتصادی اروپا معرفی نموده است. ترکیه توانسته است بیش از حدود ۹۰ بیلیون سرمایه خارجی را در دهه گذشته جذب کند. خرید ملک در کشور ترکیه می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن در کشوری باشد اقتصاد رو به رشد می باشد.

 

آسان تر شدن شرایط خرید ملک در ترکیه با تصویب قانون جدید

 

حدوداً از اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی بود که دولت ترکیه با تصویب یک قانون جدید شرایط خرید ملک را در این کشور برای اتباع خارجی آسانتر نمود. لازم به ذکر است تا قبل از اینکه این قانون تصویب شود اتباع خیلی از کشور ها امکان خرید ملک را در کشور ترکیه نداشتند. اما با تصویب این قانون برای شهروندان خیلی از کشورها امکان خرید ملک در کشور ترکیه فراهم شد. همچنین حداقل میزان سرمایه گذاری برای خرید ملک در کشور ترکیه جهت گرفتن این اقامت این کشور نیز به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کاهش پیدا کرد.

 

این قانون در کشور ترکیه حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خرید ملک در این کشور جهت گرفتن شهروندی و اقامت یک میلیون دلار بود. همانطور که میبینید این مبلغ به یک چهارم کاهش پیدا کرده است. بنابراین هموطنان عزیز ایرانی می‌توانند با خرید یک آپارتمان به مبلغ ذکر شده شهروند این کشور شوند. مبلغ در نظر گرفته شده برای یک کشوری که اقتصاد آن رو به جلو حرکت می کند کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد

 

سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور ترکیه چه مزیت هایی به همراه دارد

 

یکی از راه های سرمایه گذاری در همه کشورها خرید ملک می باشد. در کشور ترکیه هم خرید ملک یک سرمایه گذاری تضمینی محسوب می شود. مهمترین مزیت این سرمایه گذاری گرفتن اقامت دائم این کشور و شهروندی آن است. بر همین اساس می‌توانید با گرفتن اقامت موقت این کشور وارد این کشور شده و سپس با خرید ملک اقامت دائم را به دست آورید. در این زمینه مشاورین املاک ترند مای هوم آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین مشاوره در زمینه خرید ملک هستند.

 

برخی از مهم ترین مزیت های خرید ملک در ترکیه

 

با خرید مسکن در ترکیه مزایای زیر را به دست می آوریم

می‌توانید در بانکهای کشور ترکیه حساب بانکی ایجاد کنید.

نیازی به تمدید ورود و خروج برای اقامت در این کشور تا زمانی که صاحب ملک هستید ندارید

می توانید فرزندانتان را در مدرسه های ترکیه ثبت نام کنید

این پروژه رو هم ببینید:  خرید آپارتمان رو به دریا در استانبول

می توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید

 

به این نکته توجه کنید که خرید ملک در کشور ترکیه فقط یکی از راه های گرفتن اقامت در این کشور است لذا می توانید برای دریافت اقامت این کشور حقوقی معتبر و مجاز مشورت کنید.

 

برای خرید ملک در کشور ترکیه چه روشهایی وجود دارد

 

قطعاً همه ما می‌دانیم که همیشه پول نقد بهترین راه حل است. در این مورد نیز آسان ترین روش ‏ پول نقد است. اما قطعاً همه افراد به اندازه کافی پول نقد ندارند. در این مورد نیز جای نگرانی نیست چرا که روش هایی وجود دارد که اگر شما امکان پرداخت یک جای پول نقد در آن نداشته باشید بتوانید صاحب خانه شوید.

اگر می خواهید از انواع مختلف روش های خرید ملک در کشور ترکیه مطلع شوید می توانید با تیم ترند مای هوم تماس بگیرید.

رایج ترین روش های خرید خانه در کشور ترکیه موارد زیر هستند

پرداخت مستقیم مبلغ و هزینه و دریافت سند ملک

پرداخت هزینه ملک به صورت اقساط ۱ تا ۵ ساله

پیش خرید واحدهای در حال ساخت و پرداخت ۲۰ الی ۳۰ درصد کل هزینه ملک و الباقی به صورت اقساط چندین سال

خرید خانه و آپارتمان از طریق دریافت وام از بانک های ترکیه

 

از آنجایی که در یک دهه اخیر سرمایه گذاران خارجی بسیار زیادی به کشور ترکیه وارد شده اند. بر همین اساس تعداد بنگاه های املاک در این کشور بسیار زیاد شد. از جمله اینکه خرید و فروش آپارتمان در این کشور رونق بسیار زیادی گرفته البته ناگفته نماند که برای خریداران و از جمله خریداران ایرانی به علت عدم آگاهی مشکلاتی به وجود آمده است. بهترین راهکار این است که فقط سرمایه گذاری در کشور ترکیه را دارید با مشاورین املاک و موسسه های حقوقی معتبر و با تجربه مشورت و صحبت کنید.

لوکس ترین املاک برای خرید و فروش ملک و آپارتمان در کشور ترکیه و سرمایه‌گذاری بر روی لوکس ترین املاک موسسه ترند مای هوم است که از لحاظ حقوقی مورد تایید است.

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.