اگر میخواهید در مورد پروژه سوریاپی آنتالیا اطلاعات بیشتری کسب کنید فرم زیر را تکمیل کنید

پروژه بزرگ در شهر آنتالیا – خرید آپارتمان در شهر آنتالیا
، آنتالیا
پروژه سوریاپی آنتالیا

پروژه بزرگ در شهر آنتالیا – خرید آپارتمان در شهر آنتالیا

در صورتیکه قصد خرید آپارتمان در شهر آنتالیا را دارید این مطلب را بخوانید.

شهری مستقل در داخل شهر

یک پروژه مسکونی بزرگ در شهر آنتالیا

در یک محیط یکپارچه که دارای بازارها و مراکز آموزشی و تفریحی

شهری مستقل که بازارها و امکانات تفریحی را در یک مکان در شهر زیبای آنتالیا تلفیق میکند

به همه نیازهای ساکنین را فراهم میکند

شرکت سوریاپی یک از بزرگترین و مطمئن ترین پروژه های ساختمانی در ارتقاع شهری و سرمایه گذاری در کشور ترکیه میباشد و مشتریان کاملا زیادی را از سراسر کشور ترکیه شامل شهروندان ترکی و خارجی را دارا میباشد و در بزرگترین پروژه های شهر های ترکیه سرمایه گذاری بالغ بر میلیارد دلار داشته و همیشه در بزگترین همایش های بین المللی در کشور اروپا از نگاه صنعت گردشکری و معماری ساخت ساز املاک برنده جایزه اول شده و این شرکت با بیش از 25 سال سابقه بعنوان برند برتر بین اللمللی کار میکند و هر زمان تحت حمایت قوی دولتی بوده و برای مشتریان خدمات با ضمانت دولتی ارائه میدارد.

شرکت سور یاپی پروژه شهری جدید و مدرن پیشرفته خود که در شهر آنتالیاست و زیبایی خاصی رو از نگاه صعنت گردشگری و آینده تجارتی فرهنگی و شهری مدرن برآورده ساخته خدمت شما ارائه میدارد در واقع بخشی از املاک مسکونی این پروژه تکمیل شده و در حال فروش میباشد و بخشی دیگر هم در تاریخ از قبل مشخص شده بزودی افتتاح میگردد.

پروژه شهری جدید آنتالیا شرکت سوریاپی دارای 19000 هزار واحد مسکونی میباشد و به مساحت 1.300.000 متر مربع با طراحی مدرن و زیبا ساخته شده است. و برای حداقل 70 هزار خانواده جهت زندگی برنامه ریزی کرده است.

در این پروژه شهری مدرن شرکت سوریاپی علاوه بر اینکه املاک مسکونی و تجارتی خودش رو به فروش گذاشته در کنارش زیبایی و نمای خاصی را به هم به شهر آنتالیا قرار داده و در آینده نزدیک به عنوان آنتالیا مدرن و جدید شناخته شده و خواهد شد.

 

 

این پروژه شامل سه بخش منطقه ای هست :

اولین منطقه پارک هتاپ به مساحت 253.375 متر مربع در 6 فاز ساختمانی A.B.C.D.E.F به صورت جداگانه تشکیل شده که از 93 بلاک دارای 6493 واحد مسکونی شامل سوئیت، یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه با متراژ های مختلف بالکن دار و بدون بالکن و مناظر مختلف با امکانات اجتماعی منحصر به فرد که برای رفع تمام احتیاجات دوستان عزیز که بعضی از این منازل مسکونی قابلیت دیدن منظره زیبایی دریایی آک دنیز رو هم دارا میباشد.

واحد های فاز A تحویل داده شده است و تمامی واحدها به فروش رفته است.

*فاز E * تسلیم هم اکنون جریان دارد شامل یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه به تعداد کم موجود مانده و در ماه june 2021 برای زندگی آماده میباشد .

*فاز D * تسلیم هم اکنون جریان دارد شامل واحد های مسکونی یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه به تعداد کم موجود مانده و در ماه June 2021 برای زندگی آماده میباشد .

*فاز F * تسلیم در ماه جون ۲۰۲۱ قرار خواهد گرفت دارد شامل واحد های مسکونی یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه به تعداد زیادی موجود هست و در آخر سال 2021 برای زندگی آماده میباشد .

*فاز B * تسلیم آخر سال ۲۰۲۱ خواهد بود شامل واحد های مسکونی یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه به تعداد زیادی موجود مانده و پنج ماه بعد از تسلیم برای زندگی آماده هست .

فاز C تسلیم آخر سال ۲۰۲۱ خواهد بود شامل واحد های مسکونی یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه به تعداد زیادی موجود مانده و پنج ماه بعد از تسلیم برای زندگی آماده هست .

( در مجموعه در پروژه بعد از هر تسلیمی ۴ الی ۵ ماه برای زندگی آماده میشود )

دومین منطقه هم بنام بلوار بزرگ سور هتاب هست که به طول 1.300 کیلومتر میباشد و یکی از بزرگترین و مهمترین بلوار های شهری پروژه سوریاپی قرار گرفته خواهد شد. در این بلوار تشکیل شده از 20 بلاک دارای 1261 واحد های 8 طبقه ای به صورت یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه موجود میباشد و در یک طرف املاک مسکونی و در طرف دیگر شرکت های به صورت مسکونی برنامه ریزی شده و در قسمت زمین بزرگترین فروشگاه های برند های دنیا و تمام مراکز تجارتی برنامه ریزی شده و دقیقا زیبا تر از میدان تکسیم استانبول قرار خواهد گرفت حتی متروی زمینی آنتالیا در قدم اول با عبور از این بلوار به تمام نقاط پروژه بزرگ شرکت سوریاپی و در نهایت خروج از پروژه و به طرف ترمینال اتوبوس > دانشگاه آک دنیز > ساحل آک دنیز کنیالتی > مرکز شهر > لارا و در نهایت ایستگاه آخر فرودگاه آنتالیا وصل خواهد شد و امکانات ترانسپورتی را به هر منطقه شهری آنتالیا رو آسان تر نموده و حتی به همین ترتیب سیستم اتوبوس رانی شهرداری آنتالیا برنامه ریزی گردیده است.

این پروژه رو هم ببینید:  پروژه مسکونی Tual bahcekent در غرب استانبول

املاک مسکونی و تجارتی زیادی در این منطقه به فروش رسیده و هنوز هم فروش ادامه دارد و دقیقا چهار ماه قبل تسلیمی و بعد december 2021 زندگی شروع خواهد گردید.

سومین منطقه هم بنام توکواز هتاب هست به مساحت 134715 متر مربع تشکیل شده از ۱۳ بلاک دارای ۱۱۰۵ واحد مسکونی و هر بلاک دارای 11 طبقه به صورت یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه موجوده و خیلی امکانات منحصر به فردی را برای هموطنان عزیز گذاشته و یکی از قسمت های مهم پروژه شرکت سوریاپی میباشد که حتی شامل استخر آب بازی باز و بسته حمام سونا سالن های ورزشی بخش سرگرمی کودکان و 24 ساعت امنیت فوق العاده دارا میباشد.

این بخش شامل سه فاز میباشد و در فاز اول که اول سال ۲۰۲۲ شروع زندگی میباشد و فاز دوم و سوم نهایت اواسط ۲۰۲۲ برنامه ریزی گردیده است و فعلا در فاز اول واحد های مسکونی کمی موجود مانده و فعلا فروش در فاز دوم و سوم این پروژه ادامه دارد.

یکی از قابلیت های که در این منطقه واقع شده از جمله بزرگترین پارک تفریحی که بنام کنت پارک درحال ساخت هست اشاره کنیم و قراره به عنوان بزرگترین پارک تفریحی در شهر آنتالیا نامگذاری گردد که برای خانواده ها به یک مرکز تفریحی لذت بخش صورت میگردد. در این پارک منطقه ویژه برای دوش برای دوچرخه سواری و ورزشهای مختلف و محیط آرام برای جوانان و افراد مسن برنامه ریزی گردیده است

یکی دیگر از ویژگی های خاص که در این پروژه شهری هست شامل مرکز های تجارتی و یک مرکز خریداری بزرگ که در آنتالیا بزرگترین خواهد بود بنام مرکز خریداری سوریاپی ساخته خواهد شد و در نهایت مغازه های آن به کرالیک برنامه ریزی شده است.

همچنان یک بیمارستان بزرگ خصوصی با امکانات پیشرفته هم در این پروژه برنامه ریزی گردیده است

همچنان چند مرکز دولتی اجتماعی، دو مسجد بزرگ و یک موزه بزرگ تفریحی بازارهای کوچک و ایستگاه بنزین، منطقه کنسرت و برنامه ها در هوای بصورت باز قرار گرفته است

و همچنان یک مدرسه دولتی از ابتدائی تا متوسط . چند مرکز آموزشی و مجموعه های تفریحی ورزشی بزرگ، بخصوص یک مجموعه آموزشی بسکتبال و فوتبال و همچنین ایجاد کافی شاپ و دریاچه های کوچک که مورد علاقه جوانان بوده و همچنین برای بزرگسالان محیط آرامش دهنده با نوای پرندگان و آب هوای زیبا قرار گرفته‌ است

به دلیل برنامه ریزی جدید دولت ترکیه برای آینده شهر جدید آنتالیا این پروژه در منطقه کپز شهر آنتالیا قرار گرفته و فاصله با مرکز شهر هم 3 کیلومتر هست و از دانشگاه دولتی و بین اللملی آک دنیز که یکی از دانشگاه های برتر ترکیه هست فاصله 5 کیلومتری داره و دسترسی هم خیلی آسان هست و در آینده برای فرزندان و دوستانی که میخوان اگر زمینه تحصیل فراهم بشه خیلی عالی خواهد شد.

از ترمینال بزرگ آنتالیا هم 2 کیلومتر فاصله دارد و از ساحل زیبایی آنتالیا که یکی از مشهورترین ساحل های دنیاست هم 7 کیلومتر فاصله دارد و در نهایت از فرودگاه آنتالیا که در بیرون شهر هست هم 20 کیلومتر فاصله دارد و دسترسی با تمام وسایط نقلیه از تاکسی اتوبوس مترو زمینی از خود پروژه الی ختم فرودگاه برای مناطق نامبرده شده برنامه ریزی گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این پروژه با تیم ترندمای هوم تماس بگیرید.

برای مشاهده ویدیوها و تصاویر و پلان واحدها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلیک کنید

5/5 - (2 امتیاز)

محدوده قیمت : 85000 دلار الی 200000دلار

متراژ واحدها : 55 متر ~ 205 متر

تعداد واحد ها در پروژه : 19000

تاریخ تحویل : آماده تحویل و انتقال سند

صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.