قیمت آپارتمان در خیابان بغداد استانبول

سلام به همه دوستان و هم میهنان گرامی

خیابان بغداد یا همان بغدادجادسی یکی از گرانترین خیابان های استانبول است و اگر به خیابان مراجعه کرده باشید میتوانید تفاوت های محسوسی را ببینید.

سبک زندگی مردم این منطقه متفاوت از سایر منطقه های استانبول است و سطح زندگی افرادی که در نزدیکی این خیابان زندگی میکنند بالاست.

این خیابان در منطقه کادیکوی در بخش آسیایی استانبول قراردارد و یکی از گرانترین مناطق استانبول می باشد.

در چند سال اخیر قیمت ملک خانه های نزدیک به این خیابان با افزایش قابل توجهی روبرو بوده است.

 

نگاهی به رشد قیمت در سال های اخیر می اندازیم.

متوسط قیمت آپارتمان دوخواب در سال ۹۸ حدود ۱میلیون لیر بود / در سال ۹۹ قیمت حدود ۱میلیون ۵۰۰ هزار لیر / اردیبهشت ۱۴۰۰ بین ۱.۵ الی ۲.۵ میلیون لیر / اسفند ۱۴۰۰ بین ۳ الی ۶میلیون لیر

متوسط قیمت آپارتمان سه خواب در سال ۹۸ حدود ۱میلیون و ۵۰۰هزار لیر بود / در سال ۹۹ قیمت حدود ۲ میلیون لیر / اردیبهشت ۱۴۰۰ بین ۲.۵ الی ۳.۵میلیون لیر / اسفند ۱۴۰۰ بین ۴ الی ۸ میلیون لیر

در صورتیکه ملک به ساحل نزدیک باشد قیمتش بالاتر است

در صورتیکه ملک دارای منظره دریا باشد قیمتش بالاتر است

 

خیابان بغداد استانبول / بغداد جادسی استانبول

خیابان بغداد استانبول / بغداد جادسی استانبول

 

شما دوست عزیزی که قصد خرید ملک در خیابان بغداد استانبول هستید، در نظر داشته باشید که قیمت ها در این منطقه افزایش پیدا کرده و حدودا قیمت هایی است که در بالا عرض شد.

 

شما با مبلغ ۱میلیون لیر به دنبال واحد ۲خواب در این منطقه نباشید

شما با مبلغ ۱.۵میلیون لیر به دنبال واحد ۳خواب در این منطقه نباشید

 

در محله های بالای مترو شاید با این قیمت ها واحد موجود باشد که بین ۱ الی ۳ کیلومتر با خیابان بغداد فاصله دارد. ( البته الان بعید است)

 

بیشتر دوستانی که قصد خرید در این منطقه دارند به دنبال اخذ شهروندی ترکیه هستند. این نکته را در نظر داشته باشید که ملک هایی که در این منطقه هستند ، همگی شرایط دریافت شهروندی را ندارند.

اگر ملکی را با قیمت های پایین در سایت های آگهی دیدین این را بدانید که شرایط اخذ شهروندی را ندارد و دلیلش این است که فروشنده کل ارزش ملک را به دولت اعلام نمیکند (بدلیل مالیات فروش بالا)

 

در صورتیکه قصد خرید ملک در خیابان بغداد استانبول را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید. تیم ما دارای بیش از ۱۰ سال سابقه در این منطقه فعالیت حرفه ای را دارد و آشنایی کامل با تمامی محله ها می باشد و ما تک تک سازنده های این منطقه را می شناسیم و بصورت کاملا حرفه ای مشاوره دقیق و درست به شما میدهیم.

موفق باشید

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.