خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

قیمت آپارتمان دست دوم در شهر استانبول

اگر قصد خرید آپارتمان چند سال ساخت یا آپارتمان دست دوم در شهر استانبول داشته باشید در این مطلب نکاتی را در این خصوص به شما خواهم گفت تا بتوانید با خرید یک آپارتمان دست دوم در شهر استانبول زندگی خود را شروع کنید.

فروش آپارتمان دست دوم در شهر استانبول با تنوع قیمت بالا

افراد زیادی از تیم کارشناسی ملکی و حقوقی ترند مای هوم سراغ خانه های دست دوم می گیرند سوالات متعددی در ذهن خریداران خانه‌ها و آپارتمانهای دست دوم و چند سال ساخت است. در ادامه به برخی از این سوالات پاسخ میدهیم. اگر شما هم ب دنبال خرید خانه و آپارتمان دست دوم در شهر استانبول هستید این مطلب را تا انتها با ما دنبال کنید شاید جواب سوالات تان را بگیرید.اگر هم سوال دیگری داشتید می توانید نام و شماره تماس تان را در انتها به ما اعلام کنید تا مشخصات و ویژگی ها و لیست آپارتمان های موجود استانبول برایتان ارسال گردد.

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول یا آپارتمان نوساز کدامیک؟

شکی نیست آپارتمانهای چند سال ساخت و دست دوم در هر جا و هر شهری ارزان تر خواهد بود. در استانبول نیز آپارتمانهای ارزان تر از آپارتمان های نوساز است. بنابراین برای خرید شما نیاز به هزینه کمتری خواهد داشت. اما در برخی مناطق این اصل کلی درست نیست چراکه در برخی محله‌ها و مناطق استانبول قیمت آپارتمان‌های دست دوم حتی از قیمت آپارتمان های نوساز نیز گرانتر است. دلیل ارزش و گرانی این آپارتمان های دست دوم در حقیقت موقعیت زمین آنها میباشد نه خود آپارتمان. چرا که معمولاً این آپارتمان ها بالای بیست و سی سال ساخت هستند و می توان آنها را تخریب و نوسازی نمود. این آپارتمان ها اغلب در محله‌های ترک نشین استانبول هستند. از این آپارتمان ها در محله های بومی استانبول زیاد وجود دارد که اغلب ۴ و یا ۵ طبقه بوده میانگین عمر آنها بالای ۲۰ سال است. میتوانید در این مناطق تنهایی را خریداری کنید و قیمت مناسبی بپردازید. اما انتظار نداشته باشید که این آپارتمانها لوکس بوده و دارای امکاناتی همچون استخر و سونا و جکوزی فضای سبز و … باشد. در حقیقت این آپارتمان ها شاید مطابق میل شما نباشد و مانند برج های نوساز امکانات رفاهی آسایشی ندارند. تصور کنید که ۱ آپارتمان را در یکی از کوچه های شهر تهران خریداری می‌کنید.

آیا در برج های مسکونی استانبول آپارتمانهای دست دوم نیز برای خرید وجود دارد

در این برجها نیز آپارتمان دست دوم می توانید پیدا کنید. مالک این آپارتمان ها معمولاً افرادی هستند که آنها را پیش خرید کردند. قیمت ها نیز به نسبت از آپارتمان های نوساز ارزانتر است. البته این نوع ملکه ها خیلی کم پیدا می شود. قیمت نهایی برای مالک در این آپارتمان ها ارزان تر تمام می شود در نتیجه می‌توانید با هزینه کمتر به نسبت برخی ملکه های دیگر آنها را خریداری کنید.

قیمت خرید آپارتمان دست دوم در استانبول چگونه است؟

برای اطلاع از قیمت ها اجازه دهید یک بررسی بین قیمت آپارتمان های نوساز در برج ها با قیمت آپارتمان های دست دوم انجام دهیم.

فرض میکنیم شما قصد خرید یک آپارتمان با متراژ حدود ۸۰ متر که دارای ۲ عدد خواب می باشد و نوساز بوده داشته باشید. قیمت این واحد آپارتمان در محله‌های مانند اسنیورت و بیلیک دوزو که جزء محله های قسمت اروپایی استانبول و از منطقه های متوسط هستند بین ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار لیر می باشد. همین واحد آپارتمان را اگر بخواهید در محل هایی که دارای امکانات رفاهی بیشتری مانند استخر و سونا و جکوزی و فضای سبز و زمین بازی و سالن ورزشی و… هستند بخواهید خریداری کنید باید حدود نیم میلیون لیر هزینه کنید. اما این واحد آپارتمان را اگر بخواهید سیاهی استانبول مانند محله و منطقه کادیکوی خریداری نمایید که در یک برد شیک و مدرن واقع شده باشد باید حدود یک میلیون لیر هزینه کنید. در همان بخش آسیایی در منطقه مانند کارتال یا مال تپه کنار راستای ساحل دریا قرار گرفته است نیاز به هزینه حدود ۶۰۰ هزار لیر می باشد.

این پروژه رو هم ببینید:  چگونه ملک دلخواه خود را در ترکیه خریداری کنیم؟ مراحل خرید آپارتمان

خرید خانه در ترکیه به نسبت پول ایران چه مبلغی است

اگر بخواهید یک آپارتمان دست دوم در استانبول را خریداری کنید که دارای دو عدد اتاق خواب باشد و متراژ آن حدود ۸۰ متر باشد. در صورتی که در مناطق متوسط قسمت اروپایی استانبول این واحد آپارتمان را خریداری کنید باید حدود ۳۰۰ هزار لیر هزینه کنید. منطقه بیلیک دوزو یا منطق اجیلار یا منطقه اسنیورت. همین واحد آپارتمان در قسمت آسیایی استانبول مانند منطقه های کارتال یا مال تپه یا محله آتاشهیر حدود ۵۰۰ هزار لیر باید هزینه کنید.

ما قصد گرفتن شهروندی و اقامت دائم ترکیه داریم آیا میتوانیم با خرید آپارتمان دست دوم به این هدف برسیم

این سوال تقریباً واضح است. آری می‌توانید. دولت کاری به نوساز بودن و یا دست ملکی که شما خریداری می کنید ندارد. فقط به ارزش ملک توجه می کند که حداقل ۲۵۰ هزار دلار باشد. تنها چیزی که لازم است این است که یک سند رسمی به نام شما وجود داشته باشد.

سخن پایانی

بهتر است اگر قصد خرید چنین آپارتمان‌هایی دارید قبل از خرید با تیم مشاور و متخصص و کارشناس املاکی و حقوقی ما تماس بگیرید. ما تعدادی ملک و آپارتمان دست دوم در شهر استانبول داریم که می توانیم با قیمت مناسب به شما ارائه کنیم.
در آخر اگر سوال و یا مطلبی وجود دارد که برایتان روشن نشده باشد بهترین راهکار ارتباط و تماس با تیم متخصص ما می باشد . ما آماده پاسخگویی به شما بودیم و هستیم و از مشاوره به شما افتخار می کنیم منتظر تماس شما هستیم حتما با ما تماس بگیرید. شما را راهنمایی کنیم که با یک دید کاملاً باز و فکری روشن و آگاه اقدام به خرید ملک مورد نظر خود کنید.

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.