5 شرط اصلی خرید خانه در استانبول

شرایط خرید خانه در استانبول

جهت خرید خانه در استانبول باید یک سری شرایط به عنوان اینکه خارجی هستیم باید داشته باشید.

خرید خانه در استانبول

YENİTEPE KADIKÖY

اولین و مهمترین شرایط انتخاب ملک مورد نظر است که نباید به مراکز نظامی و ممنوعه یا اداره های خاص نزدیک باشد. این مورد را قبل از اینکه پرداختی انجام شود و یا سندی زده شود باید بررسی کنید.  معمولا این مورد توسط شرکت های سازنده آپارتمان از طرف دولت برای ساختمان گرفته میشود.

اگر قبل از شما یک خارجی در ساختمان مورد نظر واحدی را خریداری کرده باشد دیگر نیازی به اجازه نظامی نیست. چون این مدرک برای ساختمان داده میشود نه واحد.

دومین شرط این است که اتباع خارجی فقط می توانند 30هکتار از اراضی را خریداری نماییند. که شامل آپارتمان، واحدهای تجاری و یا زمین های زراعی است.

سومین شرط جهت خرید و اقامت ترکیه نداشتن سوء پیشینه در ایران است که اداره مهاجرت برای اقامت افراد از شما درخواست خواهد کرد که با مراجعه به کنسولگری ایران در استانبول و یا شهر آنکارا میتوان درخواست نمود و یا اینکه در ایران سوء پیشینه را تهیه کرد و به تایید سفارت ترکیه در تهران برسانید همراه با ترجمه رسمی آن.

شرط مهم جهت اخذ تابعیت ترکیه

چهارمین شرط برای خرید خانه در استانبول و اخذ شهروندی ترکیه این است که باید ملک مورد نظر حداقل باید ۴۰۰ هزار دلار ارزش داشته باشد و اینکه اجازه ندارید تا 3 سال اقدام به فروش آن نمایید و تعهدی به دولت ترکیه در این مورد خواهید داد.

پنجمین شرط این است که مالک یا وکیل قانونی او باید درخواست خود را مبنی بر ارائه اقدامات مقدماتی انتقال سند و انجام امور اداری پیش از انجام معامله و عقد هرگونه قرارداد به وزارتخانه مربوطه ارائه دهد. در صورت عدم ارائه درخواست در زمان تعیین شده انتقال سند و عقد قرارداد نیز با تاخیر مواجه خواهد شد.

این پروژه رو هم ببینید:  گزارش اکسپرتیز ملک چیست؟ ارزش گذاری قیمت ملک در ترکیه

هنگام خرید خانه در استانبول ، فروشنده و خریدار باید مدارک مورد نیاز را به همراه تاییدیه سازمان ثبت اسناد برای احراض مالکیت ملک، محل قرارگیری ملک، آدرس و مختصات زمین را به سازمان‌های مربوطه ارائه دهند. از دیگر مدارک مورد نیاز برای انجام معامله داشتن مدارک شخصی نظیر کارت ملی و شناسنامه و پاسپورت است.

در هنگام خرید ملک به گزارش اکسپرتیز دولت دقت کنید.

تیم حرفه ای ما در این زمینه یاریگر شما هموطنان عزیز می باشد.

برای اطلاع از اینکه قیمت خانه در استانبول به تومان چقدر می شود؟ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.