خانه ارزان در استانبول – چگونه در استانبول یک خانه ارزان پیدا کنم

چطور می توانیم در شهر استانبول ترکیه یک خانه ارزان برای خرید پیدا کنیم؟

در این مطلب با ما همراه باشید تا با ترفند های پیدا کردن خانه های ارزان برای خرید آشنا شوید. وقتی اقتصاد گرفتار تورم شود یکی از آسیب‌هایی که به سرمایه های مردم می زند این است که هر روز ارزش پول آنها کمتر میشود. در این بین بهترین راه برای حفظ ارزش پول پیدا کردن یک راه مطمئن جهت سرمایه گذاری می باشد تا به کمک آن بتوانید ارزش پول خود را متناسب با آن روز حفظ کنید. ما به شما می گوییم که چگونه یک خانه ارزان قیمت خریداری کنیم. یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری, سرمایه گذاری بر روی ملک و خرید خانه و آپارتمان است. هما خرید ملک به این سادگی ها هم نیست و نمی توان بی گدار به آب زد و هر جای خانه خرید.

 

ترفندها و نکات خرید خانه ارزان در شهر استانبول ترکیه

یکی از بهترین بازار های مسکن برای سرمایه گذاری بخش خصوصی برای ایرانی ها بازار مسکن کشور ترکیه است. شهر استانبول مناسب ترین گزینه است. سرمایه گذاری در این بازار می تواند اقامت دائم آن کشور ترکیه را برایتان نیز به همراه داشته باشد. اما سوال اصلی اینجاست چگونه یک ملک خوب و مناسب و ارزان قیمت برای خرید پیدا کنیم؟ از آنجایی که استانبول یک شهر توریستی و گردشگری برای گردشگران جهانی است خانه های آن از خریداران بیشتری برخوردار است. افزایش تقاضا و خریدار برای خرید خانه و ملک در شهر استانبول کار را برای خرید خانه در این شهر توریستی و گردشگری سخت کرده است.

 

خرید خانه ارزان در استانبول به صورت اقساطی به جای اجاره کردن

شرایط اجاره آپارتمان در شهر استانبول در مقایسه با شرایط خرید خیلی راحت تر است. تقریباً هر نوع خانه و آپارتمانی که نیاز داشته باشید برای اجاره و یا خرید در شهر استانبول می توانید پیدا کنید. اگر قصد اقامت موقت در شهر استانبول و کشور ترکیه دارید می توانید از خانه ها و آپارتمان های ارزان قیمت در استانبول استفاده کنید. خانه و یا ملک و یا آپارتمان که اجاره می شود. معمولا اجاره ‌بها سرمایه از دست رفته حساب میشود. در این موارد می‌توان با خرید خانه اقساطی در حفظ سرمایه یک اقدام مثبت بردارید و از مزیت های آن برخوردار شوید. بهترین کار این است که اگر مبلغ قسط خرید خانه و آپارتمان برابر و یا بیشتر از مبلغ اجاره باشد نسبت به خرید خانه به صورت اقساطی اقدام کنید. برای خرید خانه می توانید از طریق وام های مسکن جهت خرید خانه اقدام کنید وام بانوان کمک هزینه خرید مسکن استفاده کنید.

 

قوانین ترکیه این اجازه را می دهد که وام هایی را بازپرداخت ۱۰ ساله برای خرید خانه دریافت کنید. اما مهمترین نکته در خرید خانه و آپارتمان در شهر استانبول و کشور ترکیه زمان مناسب معامله و خرید است.

 

به کمک یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید قیمت خانه و اجاره خانه را در شهر استانبول مقایسه کنید. در بین خانه های اجاره ای و آپارتمانهای اجاره ای و همچنین مواردی که برای فروش در سایت ما گذاشته شده است نیز می توانید این کار را انجام دهید. به طور کلی اگر بخواهید یک آپارتمانی با متراژ حدود ۱۰۰ متر و با امکانات معمول خریداری کنید مانند این است که همان آپارتمان را برای ۱۸ سال اجاره کرده اید. بنابراین اگر قصد و هدفتان سرمایه گذاری باشد قطعاً خرید خانه و آپارتمان در شهر استانبول گزینه بهتری خواهد بود مخصوصاً اینکه بازار مسکن کشور ترکیه یکی از اقتصادی ترین بازارهای مسکن است.

این پروژه رو هم ببینید:  خرید ویلا در استانبول

 

بهترین زمان برای خرید خانه و آپارتمان در شهر استانبول چه زمانی است

بسته به اینکه شما از لحاظ مالی و هزینه کردن محدودیت داشته و یا نداشته باشید می تواند فرق کند. برای مثال اگر مشکل هزینه کردن نداشته باشید همیشه می توانید بهترین خانه های لوکس وخانه های ویلایی را در خیابانی مانند خیابان بغداد استانبول خریداری کنید. برای اینکه از بهترین زمان برای خرید خانه اطلاع پیدا کنید می توانید با مشاورین املاک و حقوقی موسسه ملکی و حقوقی پیمان تماس بگیرید. حدود ۱۰ سال پیش قیمت خانه و آپارتمان در رو به رشد بوده است و این روند رو به رشد همیشه یکسان نیست بنابراین برای اطلاع از بهترین زمان برای خرید خانه و آپارتمان در استانبول ترکیه بهتر است با مشاورین حقوقی و ملکی مشورت کنید.

 

در کدام مناطق استانبول می توانیم خانه ارزان خریداری کنیم

استانبول هم شهری است مانند تهران که دارای محله های بالاشهر و پایین شهر بوده و مناطق مختلف آن با همدیگر متفاوت است. یکی دیگر از عواملی که برای گران تر شدن قیمت خانه و آپارتمان در شهر استانبول ترکیه تاثیرگذار است میزان دسترسی به امکانات آن می باشد. مثلاً نزدیکتر بودن به ساحل دریا و یا نزدیکی به سرویس‌های حمل و نقل عمومی از جمله مواردی که بر روی قیمت تاثیر گذار است. به طور کلی هر اندازه امکانات رفاهی بیشتر باشد قیمت گرانتر میشود. موسسه ملکی و حقوقی پیمان با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه خرید و فروش ملک و خانه و آپارتمان در شهر استانبول ترکیه از جمله بهترین املاک در شهر استانبول است که می تواند بهترین خانه ها و املاک را متناسب با بودجه و هزینه شما در بهترین نقاط و مناطق استانبول به شما معرفی کند. املاکی که ما به مشتریان خود معرفی می کنیم از لحاظ سند و مدارک هیچ گونه عیب و ایرادی ندارند بنابراین از این جهت خیال شما راحت خواهد بود. برای خرید خانه و آپارتمان مناسب خودتان می توانید با مشاهده موارد مربوطه در سایت امکانات و مشخصات آنها را ببینید.

پروژه های مسکونی بخش آسیایی استانبول

سوالات متداول جهت خرید ملک در ترکیه

اخد اقامت دائم با خرید ملک در ترکیه

امتیاز دهید لطفا


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.