emlak konut املاک کنوت پروژه های دولتی

پروژه های دولتی ترکیه املاک کنوت emlak konut

املاک کنوت یک برند باسابقه طولانی در زمینه ساخت و ساز در کشور ترکیه می باشد که فعالیت خود را از سال 1953 میلادی آغاز کرده است.

این شرکت با هدف ایجاد شهرهای مدرن که به زندگی انسانها آسایش می بخشد، همراه با نوآوری ها و معماری ها تشکیل شده است. این شرکت حساسیت خاصی بر روی پروژه های خود دارد و حفظ محیط زیست با رویکرد مدرن شهرسازی را در الویت خود قرار میدهد.

املاک کنوت پروژه هایی را انجام داده است که در سبک شهرنشینی اثری برجای گذاشته است. این شرکت شهرک های مدرنی را در اکثر نقاط ترکیه بنا کرده است بطوری که در سال 2002 به عنوان نماد اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل شده است که در حقیقت این تحول پیشرو پروژه های غول پیکر بوده است.

املاک کنوت یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های ترکیه می باشد که هر روز بر موفقیت های آن افزوده می شود و در فکر جهانی شدن است.

موارد زیر جزو اولویت های این شرکت می باشد:

رعایت و بهبود مداوم سیستم مدیریت کیفین

اعمال تحولات داخلی و بین المللی و نوآوری در زمینه املاک

احترام به انتظارات مشتریان و اعمال خواسته ها در پروژه های

کاهش شکایات مشتریان از کیفیت و نوع پروژه ها

برپایی جلسات منظم با حداقل 200سرمایه گذار، تحلیلگر و مدیران ارشد در هر سال در ترکیه و خارج از کشور

 

برخی از پروژه های املاک کنوت به شرح زیر می باشد:

agaoglu maslak 1453

agaoglu maslak 1453

ماسلاک 1453 که شامل 24 برج با بیش از 4100 واحد در منطقه ماسلاک بنا شده است. کیفیت ساخت این پروژه بسیار بالا و با همکاری شرکت آغااوغلو ساخته شده است. دید بسیار از واحدهای این پروژه رو به جنگل می باشد. اکثر واحد ها دارای بالکن های زیبا با مناظر بینظیر است.

Metropol İstanbul

Metropol İstanbul

پروژه METROPOL İSTANBUL (متروپول استانبول) که به عنوان بزرگترین مجتمع در محدوده مرکز مالی استانبول مورد توجه قرار گرفته است. این یکی از معدود پروژه های کاربردی مختلط در جهان است که فرهنگ زندگی جدید خود را با برج های مختلط برج ، برج های اقامت ، دفتر و مراکز تجاری ، مراکز خرید و مناطق تفریحی تعریف می کند. این پروژه بیش از 1500واحد دارد شامل واحدهای مسکونی و دفاتر میباشد.

این پروژه رو هم ببینید:  اخد اقامت دائم با خرید ملک در ترکیه

این پروژه در منطقه آتاشهیر بخش آسیایی استانبول ساخته شده است. این پروژه تمامی نیازهای زندگی را برطرف کرده است و شامل یک مرکز خرید و رستوران ها و مغازه های بسیار شیک می باشد. طراح این مجموعه توسط شرکت معماری است که برج خلیفه دبی را طراحی کرده است.

İSTMARİNA

İSTMARİNA

پروژه istmarina واقع در بخش آسیایی استانبول یک پروژه منحصربفرد در ساحل منطقه کارتال می باشد. در پایین این مجموعه مرکز خرید بسیار شیک با دارا بودن تمامی برندها می باشد.

برخی دیگر از پروژه ها:

AVRUPA KONUTLARI

AYAZMA EMLAK KONUTLARI

NİDAPARK İSTİNYE

 پروژه های BİZİM EVLER

VARYAP MERİDİAN

TUAL BAHÇEKENT

KARAT 34

BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI

BÜYÜKYALI İSTANBUL

و …
5/5 - (1 امتیاز)


صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.