اگر میخواهید در مورد پروژه مسکونی کاییم رزیدانس اطلاعات بیشتری کسب کنید فرم زیر را تکمیل کنید

پروژه مسکونی کاییم رزیدانس در بخش آسیایی استانبول
پروژه های مسکونی مال تپه ، استانبول
پروژه مسکونی کاییم رزیدانس

پروژه مسکونی کاییم رزیدانس در بخش آسیایی استانبول

پروژه kayımrezıdans در بخش آسیایی استانبول

سلام. با گوش کردن فایل صوتی زیر میتوانید اطلاعات کاملی در مورد این پروژه کسب کنید.

کاییم رزیدانس در مال تپه بلندترین منطقه استانبول قسمت آسیایی محله جویزلی در فاصله بسیار نزدیک از ساحل دریای مرمره با طرحی مدرن و دارای منظره دریا بنا شده است.

عرصه این رزیدانس 3236 مترمربع در یک بلوک شامل 117 واحد مسکونی می باشد. مال تپه از مناطق خوب و رو به رشد قسمت آسیایی استانبول در کنار ساحل دریای مرمره می باشد که هم برای سرمایه گذاری و هم جهت سکونت مناسب می باشد.

پلاژ ثریا که مکان مناسبی برای شنا و گرفتن آفتاب است در این منطقه قرار گرفته و در کنار آن پارک مال تپه جا گرفته که فضای بسیار خوبی برای گذراندن اوقات فراغت و پیک نیک در کنار ساحل می باشد.

واحدهای مجموعه در سه تیپ 44.5 مترمربع بصورت سوئیت، یک خوابه 54.5 مترمربع ودوخوابه 90 مترمربع طراحی شده است.

موقعیت قرارگیری پروژه فوق العاده است و دسترسی آن به مناطق دیگر استانبول بسیار سهل و آسان است بطوری که شما با خط متروی مارمارای در عرض 20 دقیقه در قسمت اروپایی خواهید بود.

فاصله پیاده روی تا جاده ساحلی 10 دقیقه، اتوبان E5 دو دقیقه، مینی بوس جادسی5 دقیقه، خیابان بغداد 7 دقیقه، پارک مال تپه 5 دقیقه، ایستگاه مترو اسن یورت خط کادیکوی-تاوشان تپه 5 دقیقه، ایستگاه قطار سریع السیر شهری پندیک 10 دقیقه، ایستگاه مترو جویزلی خط مارمارای 5 دقیقه، اسکله های اتوبوس دریایی کارتال و بستانجی 5 دقیقه، مرکز خرید مال تپه 5 دقیقه، تونل اوراسیا 15 دقیقه، پل اول استانبول و فرودگاه سبیها 15دقیقه، پل دوم استانبول 20 دقیقه است.

ضمناٌ دانشگاه استانبول شهیر در فاصله 5 دقیقه ای، دانشگاههای یدی تپه و استانبول تجارت در فاصله 10 دقیقه ای و دانشگاه مارمارای در فاصله 7 دقیقه از پروژه قرار دارند.

این پروژه رو هم ببینید:  پروژه لامر دراگوس

همچنین از لحاظ امکانات آموزشی و درمانی هم منطقه مال تپه در وضعیت مطلوبی است و بطور مثال بیمارستان لطفی کردار که از بیمارستانهای خوب استانبول است در فاصله پنج دقیقه ای از این مجتمع قرار دارد.

امکانات و ویژگیهای پروژه بشرح ذیل می باشد:

استخر در فضای باز، استخر مخصوص بچه ها، فضای بازی بچه ها، سالن بدنسازی، کافه، نگهبانی، دوربین مداربسته، پارکینگ سرپوشیده، مسیر پیاده روی، مخزن ذخیره آب، سیستم تقویت فشارآب، برق اضطراری، آسانسور، آشپزخانه بصورت مبله، سیستم گرمایش مرکزی(هر واحد نسبت به میزان آبگرم مصرفی سهم خود را پرداخت می کند)، سازه مقاوم در برابر زلزله، سیستم عایق بندی حرارتی و صوتی اجرا و کلیه آزمایشات کنترل کیفی در مراحل ساخت انجام شده است.

قیمت واحد ها این پروژه با توجه به منطقه بسیار مناسب می باشد. جهت بازدید از پروژه می توانید با شماره های سایت تماس بگیرید و یا در واتس اپ بصورت رایگان پیام بگذارید.

با خرید سه واحد، 1واحد یکخواب و 2واحد دوخواب (در مجموع سه واحد ) از این مجتمع میتوانید شهروندی ترکیه را دریافت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

محدوده قیمت : 100000 دلار الی -دلار

متراژ واحدها : 44 متر ~ 90 متر

تعداد واحد ها در پروژه : 117

تاریخ تحویل : آماده تحویل و انتقال سند

صحبت در واتس اپ
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.